Makijaż permanentny

Makjiż permanentny zwany też makijażem trwały wykonywany jest kilkoma mniej lub bardziej popularnymi metodami.

Dla większości kobiet codzienne robienie z rana makijażu jest męczące, stąd prawdopodobnie ktoś wymyślił kiedyś makijaż permanentny. A sama technologia wykonywania makijażu permanentnego tak szybko się rozwinęła iż można na chwilę obecną wyróżnić kilka metod.

Metoda ręczna Makijażu Permanentnego

Na Polskim rynku wiele salonów kosmetycznych oferuję metodę ręczną makijażu permanentnego spośród nich można wyróżnić:

Metodę Piórkową (zarówno brwi jak i kresek).
Metodę delikatnego rysunku włosków.

I to chyba tyle z metod, które udało mi się znaleźć na internecie.  Teraz może zobaczmy i porownajmy jak wygląda makijaż zrobiony każdą z tych metod.

Metoda Piórkowa – TAFFY firmy Szwedo Group

Jak widać na zdjęciu, które producent umieścił na swojej stronie www makijaż ten jest wręcz idealny. Mając taki makijaż nie trzeba się wstydzić samej siebie. O tyle ciekawsza jest ta metoda od innych że makijaż zrobiony jest już praktycznie za pierwszym razem i nie trzeba chodzić do salonu kosmetycznego na jakieś poprawki poprawek. Tak przynajmiej zapewnia producent po bezpośrednim kontakcie telefonicznym jak również znaleść można wiele pozytywnych komentarzy na forach kosmetycznych.

Metodę delikatnego rysunku włosków.

 Metoda delikatnego rysunku włosków nie jest tak powalającą metodą makijażu permanentnego jak metoda TAFFY. Stąd też już sam producent pisząc na swojej stronie www „… służąca do naturalnego podkreślenia konturu …”, oszukuje potencjalnego klijenta bądź kosmetyczkę, która będzie się u niego szkolić a później sama będzie wykonywać i zachwalać taki makijaż. Mimo, iż sama widzi że ta metoda nie jest taka rewelacyjna.

A teraz jak już pokazałam wam jak wyglądają metody ręczne makijażu permanentnego, czas pokazać wam jak wyglądają brwi po medodzie maszynowej makijażu permanentnego

Metoda cieniowania, uważaną za klasyczna metodę makijażu permanentnego.

Jak widać metoda cieniowania, uważana za klasyczną metodę makijażu permanentnego nie jest rewelacją. Makijaż wykonany tą metodą wygląda jak gruba brzydka kreska zrobiona nie przez profesjonalną kosmetyczkę. Wydaje mi się iż firmy sprzedające taką ofertę są nie profesjonalne a zarazem nabijają swoje portfele pieniędzmi korzystając z naiwności ludzi.

Myślę że to od nas potencjalnych klientek zależy do jakiej kosmetyczki pójdziemy i na jaki makijaż się zdecydujemy. Ja osobiście wolałabym zapłacić więcej i mieć dobrze wykonany makijaż permanentny niż jak miałabym siedzieć w domu i chować się przed ludźmi.

Reklamy

One thought on “Makijaż permanentny

  1. Widziałam na targach w Warszawie stoisko firmy Szwedo Group i tam własnie robili komuś brwi metodą Taffy. Efekt naprawdę świetny!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s